Tworzymy dla Was nową markę...
Tworzymy dla Was nową markę...
Tworzymy dla Was nową markę...
Tworzymy dla Was nową markę...
Tworzymy dla Was nową markę...
Tworzymy dla Was nową markę...
Poprzedni
Następny

Grupa H2X powstała w wyniku wieloletniej współpracy firm specjalizujących się w projektowaniu i realizacji  basenów prywatnych, komercyjnych i hotelowych obiektów spa, fontann miejskich oraz przydomowych miejsc wypoczynku z saunami i łaźniami. 

Zależało nam by nasze projekty i realizacje były jeszcze bardziej dopracowane, a efekty oszałamiające. Dlatego połączyliśmy nasze siły i wspólnie tworzymy dla Was nową markę.

Naszą wspólną pasją jest woda i realizacje z nią związane – chcieliśmy zaoferować naszym Klientom możliwość skorzystania z najlepszych rozwiązań obecnych na rynku w dziedzinie uzdatniania wody, wentylacji i osuszania, automatyki i inteligentnych rozwiązań dla domu a także oświetlenia i ogrzewania. Naturalnym rozwiązaniem było więc połączenie naszych sił i zaoferowanie Wam całkiem nowej jakości obsługi.

Doświadczenie projektowe i wykonawcze zdobyte przez ponad 15 lat obecności na zmiennym rynku budowlanym, pozwalają nam na zaoferowanie Państwu kompleksowch usług – zaprojektujemy, wybudujemy, wyposażymy a później regularnie zadbamy o Wasz basen, fontannę, centrum spa. 

Kim jesteśmy ?

Projektowanie, budowa i serwis obiektów basenowych, fontann i obiektów SPA, sauny domowe, łaźnie fińskie. Kompletacja dostaw technologii basenowej i konsultacje techniczne

Szczecińskie biuro architektoniczne, kompleksowa obsługa procesu projektowego – koncepcje, projekt, wizualizacje, nadzór nad budową

Wykonawstwo instalacji teleinformatycznych, elektrycznych i automatyki przemysłowej,automatyka basenowa, serwis urządzeń basenowych, pomp i instalacji wodnych.

HMI – firma instalacyjna dla wymagających inwestorów.

Projektowanie, wykonawstwo i sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych oraz pomp ciepła

Grupa H2X ul. Cyfrowa 6,  71 – 441 Szczecin  tel. 91 829 18 17 info@grupah2x.pl​